„P jak portfolio” – modernizacja strony DOM-BUD.eu – intuicyjna witryna firmy zajmującej się budownictwem tradycyjnym opartym o szkielety drewniane.

12 wrzesień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3722 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Firma DOM-BUD Kazimierz Stachowiak powstała już w 1997 roku. Od tamtego czasu uzyskała renomę doświadczonego i rzetelnego wykonawcy zajmującego się produkcją wyrobów tartacznych oraz budownictwem tradycyjnym opartym o szkielety drewniane. Firma Olicom skupiła się zatem na stworzeniu witryny oddającej charakter firmy – intuicyjna obsługa, podkreślenie wieloletniej działalności oraz prezentacja budzących podziw realizacji były dla nas priorytetowe.

responsive

Strona główna firmy DOM-BUD składa się z 3 głównych części. Dwie z nich to podstrony wykonane przez Olicom Interactive. Wyjątek stanowi tutaj witryna Nature-Schody.pl, której szczegółowy opis pominiemy.

Zarówno podstrona DOM-BUD Tartak, jak i DOM-BUD Development zostały wykonane w oparciu o indywidualny projekt graficzny, zrealizowany w porozumieniu z klientem oraz zgodnie z jego wytycznymi. Witryna wykorzystuje autorski system zarządzania treścią CMS Olicom.

strona główna

DOM-BUD Tartak

Podstrona DOM-BUD Tartak skupia się na zaprezentowaniu oferty wyrobów drewnianych firmy. Zamieszczono tutaj również informacje o historii marki i tym, jak rozwijała się na przestrzeni lat. Istotna jest także odpowiednia prezentacja produktów – odpowiada za nią galeria zawierająca zdjęcia wyrobów tartacznych oraz budynków wykonanych w systemie kanadyjskim i tradycyjnym.

galeria - tartak

W ciekawy sposób zaprezentowano także samą ofertę tartaku, gdzie wyszczególniono właściwości produktów. Towar został opisany nie tylko tekstowo, ale również za pośrednictwem zdjęć i naniesionych na nie siatek wymiarów.

oferta - tartak

Informacje o systemach wykorzystywanych przez firmę podczas budowy domów zostały zawarte w ramach osobnych podstron, podzielonych na kilka części. W przypadku systemu kanadyjskiego składają się na nie:

  • Informacje ogólne
  • Budowa w etapach
  • Standard wykończenia
  • Zapytanie ofertowe
  • Osiedle modelowe

W ostatnim z wymienionych punktów zawarto oczywiście bardziej szczegółowe informacje na temat budynków wykonywanych w systemie kanadyjskim, na które składają się m.in. wymiary domów.

system kanadyjski

 

DOM-BUD Development

Podstrona DOM-BUD Development skupia się na odpowiednim zaprezentowaniu realizacji firmy w przystępny dla klienta sposób. W związku z tym na stronie głównej witani jesteśmy grafikami przedstawionymi w formie slidera i obrazującymi układ osiedla „z lotu ptaka”, a także wizualizacje zachęcające do zapoznania się z oferta.

development - strona główna

Zakładka zakończone projekty prezentuje z kolei realizacje firmy, które zostały już w pełni sfinalizowane. Pozwala ona również przenieść się na strony poszczególnych osiedli, gdzie klienci uzyskają bardziej szczegółowe informacje.

zakończone projekty

Oczywiście klient nie zapomniał o odpowiednim zaprezentowaniu aktualnej oferty. Na jej podstronie znajdziemy skrócone informacje o lokalizacji nowych realizacji oraz odnośniki, które przenoszą nas na ich witryny.

development - oferta

Zapraszamy do odwiedzenia strony dom-bud.eu oraz zapoznania się z zaprezentowaną tam ofertą, a przede wszystkim powstającymi wciąż osiedlami, które odpowiadają najwyższym standardom wykonania.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej witryny – skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *