„P jak Portfolio” – strona internetowa firmy Lokalmedia!

03 październik 2016
[ 3078 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Przygotowaliśmy stronę internetową dla Lokalmedia – firmy współpracującej z ogólnokrajowymi sieciami supermarketów, oferującej nośniki reklamowe w całej Polsce. Witryna typu OnePage powstała w oparciu o szablon WordPress, a jej kolorystykę oraz układ dostosowano do indywidualnych potrzeb Klienta. Ponadto, dzięki prostemu w obsłudze i intuicyjnemu systemowi zarządzania treścią, może on z łatwością edytować teksty dostępne na stronie!

1

Strona rozpoczyna się atrakcyjnym sliderem ze zmieniającymi się zdjęciami. Witryna jest także wyposażona w atrakcyjną, interaktywną mapę, na której zamieszczone są lokalizacje punktów Lokalmedia. Możemy zapoznać się z legendą mapy i zaznaczyć interesujące nas supermarkety.

2

Na stronie znajdziemy informacje o firmie, mapę z lokalizacją siedziby, dane do poszczególnych działów oraz formularz kontaktowy.

2a

Na stronie znajduje się także odnośnik do strony Lokal Media Screens, na której przedstawione są monitory reklamowe. Po kliknięciu w przycisk „Zobacz więcej” następuje przekierowanie na localscreens.pl

3

Lokal Media Screens to także witryna typu One Page, powstała w oparciu o szablon WordPress. Ułożenie witryny zostało dopasowane do oczekiwań Klienta.

4

Na górze strony znajdziemy informację o dwóch głównych produktach firmy. Poniżej znajdują się także opcje dodatkowe, z których może skorzystać Klient.

5

 Przy opisie produktu znajduje się przycisk „Zapytaj o wycenę”. Po kliknięciu wyskakuje okienko pop-up z formularzem wyceny. Jego pierwsza strona zaprezentowana jest poniżej.

6

 Na witrynie znajdziemy także zdjęcia realizacji.

7

 W przyszłości powstanie także angielska i niemiecka wersja strony Lokal Media Screens.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.lokalmedia.pl i localscreens.pl ! Jeżeli chcesz poznać szczegóły realizacji, skontaktuj się z nami klikając tutaj!

by Julita

One thought on “„P jak Portfolio” – strona internetowa firmy Lokalmedia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *