Jak wygenerować fakturę z Google AdWords?

29 styczeń 2018
[ 5845 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Przemysław

Aby wygenerować fakturę w serwisie Google AdWords należy najpierw się zalogować, a następnie wybrać konto, z którego będziemy pobierać fakturę VAT.

 

Kolejny krok to kliknięcie ikony ustawień (w nowej wersji AdWords jest to ikona klucza francuskiego, natomiast w poprzedniej szacie graficznej jest to ikona koła zębatego), a następnie klikamy opcję „Rozliczenia i płatności”.

 

 

Zostaniemy przekierowani na stronę z płatnościami. W lewym dolnym rogu znajduje się pole z podsumowaniem transakcji za poszczególne okresy. Teraz należy kliknąć ikonkę strzałki, a rozwinie się opcja z dostępną fakturą. Po wybraniu faktury zapisze się ona na dysk. Jeśli Ikonka nie widnieje obok daty oznacza to, że faktura nie jest jeszcze Dostępna. Spokojnie, system generuje faktury zazwyczaj w pierwszych dniach miesiąca.

 

 

Aby zobaczyć oryginalne zdjęcia, kliknij tutaj: 1

 

by Przemysław

One thought on “Jak wygenerować fakturę z Google AdWords?

  1. Janusz napisał(a):

    Bardzo dobry wpis, który ilustruje co prawda podstawowe informacje, ale niektóre osoby, które rozpoczynają współpracę z panelem Google Adwords (obecnie Google Ads) z pewnością docenią treści w tym wpisie 😉 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *