„P jak portfolio” – witryna Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego – nowoczesna strona WWW godna specjalistów!

05 grudzień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3423 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego to miejsce, w którym można poddać się profesjonalnej konsultacji psychologicznej, zorganizować indywidualną sesję terapeutyczną lub spotkanie dla par, przeprowadzić badanie ilorazu inteligencji, osobowości czy testy predyspozycji zawodowych. Gabinet prowadzony jest przez p. Annę Rynarzewską – specjalistkę z zakresu psychologii i psychoterapii oraz trenerkę biznesu.

responsive

Witryna została zrealizowana w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią CMS Olicom. Wykorzystano w niej także indywidualny projekt graficzny, bazujący na wytycznych klienta. Dominują w nim przede wszystkim odcienie brązu i błękitu. Projekt został oczywiście dostosowany do wyświetlaczy urządzeń mobilnych.

strona główna

Na stronie głównej wyszczególniona została część centralna, będąca także menu witryny. Znajdziemy tutaj najważniejsze zakładki informacyjne, a także slider z trzema zmiennymi grafikami. Strona główna to jednak przede wszystkim tekst O mnie, w którym właścicielka gabinetu krótko nakreśliła swoje doświadczenie oraz  możliwości, jakie daje jej pracownia psychoterapii.

boxy

Cztery główne boxy mają za zadanie przekierować potencjalnych klientów na najważniejsze zakładki witryny. Ponadto, już przed kliknięciem w skrócie informują  o zawartych na ich łamach treściach.

cennik

Cennik został przedstawiony w ramach przejrzystej tabeli, gdzie wyszczególniono podstawowe usługi oferowane przez Pracownię Psychoterapii i Rozwoju Osobistego. Z omawianej zakładki klient błyskawicznie może poznać lokalizację gabinetu klikając w pole Skontaktuj się.

warsztaty

Warsztaty to zakładka dla osób, które chciałyby poprowadzić w swojej firmie zajęcia we współpracy z Pracownią Psychoterapii i Rozwoju Osobistego. Dzięki zaangażowaniu Pani Anny Rynarzewskiej można we współpracy z nią zorganizować m.in. spotkania dla pracowników sprzedaży, liderów i menadżerów, warsztaty dla rekruterów czy szkolenia z negocjacji.

kontakt

Na witrynie nie mogło oczywiście zabraknąć zakładki kontaktowej. Zaimplementowano tam prosty formularz zgłoszeniowy, umożliwiający wysyłanie wiadomości bez potrzeby wchodzenia na prywatne konto e-mail. Zgodnie z obecnymi standardami, zamieszczono tam także mapkę Google.

Zapraszamy do zapoznania się z witryną Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego. Wieloletnie doświadczenie Pani Anny Rynarzewskiej sprawia, że jej konsultacje, szkolenia i warsztaty cieszą się bardzo dobrą opinią. Ponadto, witryna internetowa stworzona zgodnie z obecnymi trendami sprawia, że przeglądanie jej zasobów jest szybkie, intuicyjne oraz przyjazne użytkownikom.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *