„P jak portfolio” – Balticmedica Gabinety Lekarskie – przejrzysta i funkcjonalna witryna gabinetu stomatologicznego z Darłowa!

26 wrzesień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3468 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

W dzisiejszym cyklu „P jak portfolio” przedstawiamy nowoczesną stronę WWW stworzoną dla gabinetu dentystycznego z Darłowa. Witryna powstała w oparciu o szablon WordPress, a jej kolorystyka oraz układ dostosowano do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto, dzięki prostemu w obsłudze i intuicyjnemu systemowi zarządzania treścią może on z łatwością edytować teksty dostępne na stronie!

responsive

Szablon został oczywiście dostosowany do wyświetlaczy urządzeń mobilnych, dzięki czemu możemy przeglądać witrynę na tablecie czy smartfonie. Na stronie głównej zaprezentowano wszystkie najważniejsze podstrony w ramach przejrzystego menu. Co więcej, znajdziemy tam także podstawowe informacje o oferowanych usługach oraz opinie innych klientów na temat gabinetu.

strona główna

usługi i opinie

Jeżeli klient chce poznać dokładniejsze informacje o oferowanych zabiegach, znajdzie je w stworzonej w tym celu zakładce Usługi. Wypisano tam wszystkie rodzaje usług dentystycznych, które mogą zostać wykonane w gabinecie w Darłowie.

usługi

Gdy potencjalny klient zdecyduje się już na rodzaj zabiegu, może zapoznać się z jego ceną bez potrzeby kontaktowania się telefonicznego, e-mailowego czy osobistej wizyty. W zakładce Cennik zaprezentowano bowiem kwoty obowiązujące za podstawowe usługi stomatologiczne.

o mnie

Na uwagę zasługuje także podstrona O mnie. Zamieszczono tam nie tylko opisowe informacje na temat dentystki, ale przedstawiono również cele lekarki, jej umiejętności oraz wykształcenie.

aktualności

Nasz klient może również informować swoich pacjentów o najważniejszych zmianach w gabinecie. Wszystko to dzięki zakładce Aktualności, która w ramach prostego systemu zarządzania treścią pozwala na błyskawiczne dodawanie krótkich artykułów.

certyfikaty i dyplomy

Potwierdzeniem umiejętności dentystki jest zakładka Referencje. Zamieszono tam wszystkie otrzymane przez nią dyplomy i certyfikaty, które dowodzą jej wieloletniego doświadczenia.

galeria

Na stronie gabinetu stomatologicznego z Darłowa nie mogło oczywiście zabraknąć zdjęć. Znajdziemy tutaj zarówno fotografie budynku w którym znajduje się firma, jak i recepcji, sali oraz dostępnego sprzętu.

kontakt

Ostatnim, ale bardzo istotnym elementem witryny jest zakładka Kontakt. Klient znajdzie tam zarówno lokalizację firmy umieszczoną na przejrzystej mapie, jak i prosty w obsłudze formularz kontaktowy.

Wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie przejrzyste i funkcjonalne projekty tworzone w ramach systemu WordPress, zapraszamy do odwiedzenia strony WWW stomatolog z Darłowa.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej witryny – skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *