„P jak Portfolio” – strona internetowa Schroniska PTTK Trzy Korony!

17 październik 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3562 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Przygotowaliśmy stronę specjalnie dla Schroniska PTTK Trzy Korony! Została stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny na autorskim systemie do zarządzania treścią CMS Olicom. Jest to witryna idealna do zaprezentowania właśnie teraz – w złotą polską jesień!

1

Witryna przede wszystkim ma na celu zaprezentowanie Schroniska Trzy Korony i zachęcenie do odwiedzenia tamtejszych terenów. Przeważają na niej odcienie zieleni i brązu, czyli kolory natury. Na górze strony znajdują się połączenia strony z social media, a także przejścia do angielskiej, niemieckiej i czeskiej wersji językowej. Możemy także zapisać się do Newslettera. Poniżej zamieszczony jest ruchomy slider z atrakcyjnymi zdjęciami. Po prawej stronie witryny widzimy zakładkę Facebook i możliwość przejścia na stronę Schroniska PTTK Orlica , która także została stworzona przez Olicom!

2

Na witrynie została stworzona podstrona z ofertą schroniska. Znajdziemy na niej informację o pakietach oraz wycieczkach. Dostępna jest także opcja, dzięki której możemy polecić schronisko znajomemu.

3

Witryna jest bogata w fotografie, które zachęcają do odwiedzenia rejonu. Grafiki zgromadzone są w stworzonej galerii. Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko pop-up, w którym widzimy powiększony obraz.

8

Na stronie Schroniska Trzy Korony został stworzony system rezerwacji. Posiada bardzo dużo opcji. Oprócz standardowych opcji, takich jak podanie swoich danych oraz wybranie interesującego nas terminu, użytkownik może wpisać liczbę osób dorosłych, dzieci, a także ustosunkować się do kwestii wyżywienia. Stworzono także pole przeznaczone na dodatkowe uwagi. Na samym końcu zamieszczone zostało zabezpieczenie antyspamowe. Wygląd formularza rezerwacji zaprezentowany został poniżej.

5

Dla osób odwiedzających stronę schroniska zostało stworzone dodatkowe udogodnienie – aktualna informacja pogodowa na dzień obecny oraz dwa kolejne. Jest to bardzo ważna informacja dla turystów.

9

Na stronie znajdziemy także interaktywną mapę z lokalizacją Schroniska PTTK „Trzy Korony”.

6

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.trzykorony.pl , a także skorzystania z oferty! Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów realizacji – skontaktuj się z nami!

by Julita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *