„P jak portfolio” – Agro Kapitał – kompleksowe źródło informacji o dotacjach dla rolników

28 Listopad 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 2888 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Dziś, w ramach cotygodniowego cyklu „P jak portfolio”, przedstawiamy Wam witrynę internetową zrealizowaną dla firmy Agro Kapitał Sp. z o.o. . Jest to serwis, który pomaga rolnikom uzyskać dotacje unijne, dofinansowania, kredyty, ubezpieczenia czy leasingi w ramach ich działalności gospodarczej. Wszystko to zrealizowane na intuicyjnej i funkcjonalnej witrynie, gdzie bezproblemowo odnajdą się nawet te osoby, które nie korzystają z Internetu regularnie.

responsive

Strona została stworzona w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią CMS Olicom. Wykorzystano w niej indywidualny projekt graficzny, który swoją klasyczną kolorystyką oraz strukturą odnosi się do działalności rolników oraz specyfiki polskich gospodarstw.

strona główna

Strona główna witryny Agro Kapitał wykorzystuje interaktywny slider, nad którym umieszczono tradycyjne Menu pozwalające na komfortowe poruszanie się po zasobach witryny. Po prawej stronie zaimplementowano pięć „boxów” reprezentujących najpopularniejsze usługi, jakie firma może zaoferować odwiedzającym stronę użytkownikom.

strona główna dół

W dolnej części strony głównej znajdziemy aktualności, ogłoszenia zamieszczane przez użytkowników witryny, informacje o pogodzie, skrócony formularz kontaktowy oraz mapę dotacji, dzięki której rolnicy mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje klikając w konkretne województwo.

popup kontaktowy

Co ciekawe, strona umożliwia błyskawiczne wysłanie naszego numeru telefonu na każdej z podstron. Dzięki kliknięciu w symbol zielonej słuchawki, użytkownikowi wyświetli się prosty w obsłudze popup. Po uzupełnieniu niezbędnych informacji, pracownik firmy Agro Kapitał skontaktuje się z potencjalnym klientem tak szybko, jak to możliwe.

finansowanie dla rolników

W ramach zakładki Finansowanie dla rolników znajdziemy najważniejsze wskazówki dot. składania wniosków o dotacje, zaciągania kredytów, leasingów, tworzenia biznes planów czy ubezpieczania gospodarstw. Dostęp do nich znajdziemy także na innych podstronach, korzystając ze skróconego, zielonego panelu „podczepionego” pod prawą krawędź witryny.

ogłoszenia

W zakładce Ogłoszenia znajdziemy wpisy użytkowników oferujące sprzedaż bądź zakup maszyn, przyczep, ciągników, części do maszyn, zwierząt, produktów rolnych, a nawet nieruchomości.

kontakt

Na witrynie firmy Agro Kapitał nie mogło oczywiście zabraknąć formularza kontaktowego. Osoby zainteresowane ofertą mogą dzięki niemu wysłać prostą wiadomość e-mail bez potrzeby opuszczania strony WWW.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej witryny – skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *