„P jak Portfolio” – strona internetowa gospodarstwa sadowniczego!

01 sierpień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 2613 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Witryna została stworzona dla rodzinnego gospodarstwa sadowniczego, które zajmuje się uprawą borówki amerykańskiej oraz produkcją sadzonek tych krzewów w różnych odmianach. Opiera się na autorskim systemie do zarządzania treścią CMS Olicom. Jest to witryna typu one page, a projekt graficzny został przygotowany na indywidualne zamówienie klienta. Strona posiada angielską wersję językową. Ruchome menu porusza się razem z użytkownikiem po stronie. Ułatwia dzięki temu nawigację oraz dotarcie do wybranego miejsca na stronie. Cała strona jest responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych.

 1

Witryna ma za zadanie zaprezentowanie produktów oferowanych przez gospodarstwo. Jest atrakcyjna wizualnie. Posiada wysokiej jakości grafiki, które przyciągają uwagę. Poruszając się po stronie trudno nie zorientować się jakiego typu działalności dotyczy. Na górze strony został stworzony ruchomy slider. Jego wygląd zaprezentowany jest poniżej.

 2

Pod sliderem znajdują się dwa boksy. Kliknięcie na przycisk „WIĘCEJ” powoduje automatyczne przesunięcie strony do miejsca, w którym znajduje się opis borówki amerykańskiej bądź jagody kamczackiej.

7

Na ekranie monitora widzimy wtedy następujący widok:

3

 

 

Na witrynie znajdziemy także informacje o rodzajach krzewów.

5

 Ikony podświetlają się, a po kliknięciu w nie wyskakuje okienko Pop-up z opisem produktu.

6

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonalności strony typu one-page, skontaktuj się z nami!

 

Opowieść o jagodowym świecie kończymy tak, jak kończy się strona rodzinnego gospodarstwa sadowniczego  – piękną, apetyczną stopką.

4

 

 

by Julita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *