Poniedziałek, czyli kolejna realizacja z cyklu „P jak Portfolio” – strona firmy Ekolog!

11 lipiec 2016
[ 3966 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Ekolog to firma, która powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorstw oraz jednostek administracji publicznej w dziedzinie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz planowania przestrzennego. Stworzyliśmy stronę internetową odwołującą do podstawowych wartości jakimi kieruje się przedsiębiorstwo.

 Ekolog

Witryna została stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny z zachowaniem cech identyfikacji wizualnej firmy na autorskim systemie do zarządzania treścią CMS Olicom.

Na stronie głównej znajduje się ruchomy slider ze zdjęciami. Zaraz pod nim znajdują się atrakcyjne odnośniki do podstron.

1

 Cała strona jest przejrzysta i zbudowana w taki sposób, aby poruszanie po niej odbywało się w sposób intuicyjny. Na stronie znajdziemy rozbudowane informacje o ofercie firmy Ekolog. Jak je znaleźć? Możemy wejść w podstronę, która nas zainteresowała, np. „DLA GMIN”. Po kliknięciu następuje przekierowanie do listy kategorii. Uzyskamy tam interesujące nas informacje.

 4

Na witrynie znajdują się także aktualności. W każdej chwili można dodać nowe wiadomości, które w łatwy sposób wpisujemy z panelu administracyjnego strony.

2 

Została także stworzona specjalna podstrona, na której można pobrać pliki w formacie PDF i zapoznać się z referencjami.  Witryna została także wyposażona w opinie Klientów o firmie Ekolog. Cała strona jest responsywna, dostosowana do wszystkich typów urządzeń.

5

  Chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu strony firmy Ekolog? Wejdź na www.ekolog.pl lub skontaktuj się z nami!

by Julita

One thought on “Poniedziałek, czyli kolejna realizacja z cyklu „P jak Portfolio” – strona firmy Ekolog!

  1. eko-projekt napisał(a):

    Na szczęście coraz więcej ludzi przykłada sie do ochrony środowiska. Popieram takie struny i jakiekolwiek inicjatywy które sprzyjają ekologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *