Jak wyłączyć powiadomienia z Facebooka pojawiające się na pulpicie?

06 lipiec 2016
[ 15449 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Karolina

Od pewnego czasu użytkownicy przeglądarki internetowej Chrome, posiadający konta na Facebooku, mogą włączyć opcję, która pozwala na wyświetlanie powiadomień w narożniku ekranu komputera, nawet po wylogowaniu z platformy społecznościowej. Z pewnością niektórym użytkownikom, którzy lubią być zawsze na bieżąco z social media i przywykli do częstego otrzymywania powiadomień na smartphonach, opcja ta bardzo przypadła do gustu i jest dla nich przydatna. Jednak jest też grupa internautów, których nowa funkcjonalność irytuje- szczególnie jeśli uruchomili ją przez przypadek. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, przychodzimy Tobie z pomocą! Pokażemy najprostszy sposób, dzięki któremu powiadomienia z Facebooka przestaną pokazywać się na Twoim pulpicie!

1. Odszukaj ikonkę z kulą ziemską, dzięki której na co dzień sprawdzasz Powiadomienia na swoim profilu.

Krok1 facebook 2. Kliknij na ikonkę i wybierz „Ustawienia”.

Krok2 facebook3. Odszukaj i wybierz sekcję Komputery i urządzenia mobilne.

Krok3 facebook

4. Jeśli wcześniej włączyłeś/-aś powiadomienia, zobaczysz następujący widok:

Krok4 facebook

5. Teraz z pewnością wiesz już, co robić dalej. Po prostu kliknij Wyłącz. Jeśli opcja została dezaktywowana, zobaczysz następujący widok:

Krok5 facebookTeraz nie musisz już przejmować się wyświetlaniem powiadomień w narożniku ekranu komputera. Jeśli zmagasz się z innymi technicznymi problemami związanymi z social media, daj znać! Chętnie pomożemy je rozwiązać 🙂

by Karolina

2 thoughts on “Jak wyłączyć powiadomienia z Facebooka pojawiające się na pulpicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *