Nasza najnowsza realizacja – strona firmy Wypożycztej.pl

04 Lipiec 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 2845 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Pod koniec czerwca uruchomiliśmy stronę www.wypozycztej.pl ! Jest to nasza najnowsza realizacja.

 1

Strona została stworzona według indywidualnego projektu graficznego, specjalnie dla dwóch Młodych pasjonatów motoryzacji z Wielkopolski, którzy oferują wypożyczanie samochodów osobowych i dostawczych. Jest ona atrakcyjna wizualnie. Na górze strony znajduje się slider ze zmieniającymi się zdjęciami samochodów oraz hasłami. Całość jest responsywna, dostosowana do wszystkich typów urządzeń. Wygląd slidera zaprezentowany jest poniżej.

10

Na stronie znajdują się zakładka „JAK WYNAJĄĆ”. Zawarte są w niej pytania, na które Klient chciałby znaleźć odpowiedź. Po rozwinięciu każdego z nich widzimy dodatkowe informacje o wypożyczaniu.

7

Możemy także szczegółowo zapoznać się z ofertą samochodów. Każdy z nich został oddzielnie zaprezentowany, za pomocą zdjęcia oraz szczegółowego opisu.

6

Gdy już wybraliśmy samochód warto przejść do specjalnie stworzonego kalkulatora, dzięki któremu możemy sprawdzić koszt wypożyczenia wybranego pojazdu na określoną ilość dni. Funkcjonuje on w bardzo prosty i przejrzysty sposób:

  1. Wybieramy model samochodu.
  2. Za pomocą specjalnego suwaka ustalamy ilość dni, na jaką chcemy wypożyczyć samochód.
  3. Wyświetla się informacja o dziennym koszcie.

Przykład 1.

Wybraliśmy Fiata Pandę na 1 dzień.

2

Przykład 2.

Wybraliśmy Fiata Pandę. Zmieniliśmy długość trwania najmu. Cena uległa zmianie.

4

Przykład 3.

Zmieniliśmy model na Forda b-max. Okres najmu został ten sam. Cena uległa zmianie.

5

Kolejne udogodnienie związane jest z systemem rezerwacji. Po kliknięciu opcji „REZERWUJ” następuje automatyczne przekierowanie do odpowiedniego formularza. Na dodatek – zaznaczony  jest w nim nasz wybrany samochód!

8

Koszt wypożyczenia samochodu można też sprawdzić w cenniku. Jest to podsumowująca podstrona z cenami i zdjęciami samochodów oraz bardzo łatwym przejściem do formularza. Znajdziemy tam także informację o opcjach dodatkowych.

13

Poruszając się po stronie na każdym kroku widzimy numer telefonu oraz przycisk „REZERWUJ”. Jest to udogodnienie dla użytkowników, którzy z każdego miejsca mogą możliwie jak najszybciej skontaktować się z Wypożycztej.pl.

Na dole strony znajduje się mapa z zaznaczoną lokalizacją firmy. Można ją przybliżać i oddalać. Dzięki temu bez problemu możemy zorientować się jak dojechać do siedziby.

9

 Wejdź na stronę firmy Wypożycztej.pl lub skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o jej funkcjonowaniu!

by Julita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current day month ye@r *