„P jak portfolio” – CAPS group – poznaj wyposażenie sklepów stacjonarnych i warsztatów w ekskluzywnym wydaniu!

14 Listopad 2016
[ 3214 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

W dzisiejszym cyklu „P jak portfolio” przedstawiamy realizację strony internetowej dla firmy CAPS group zajmującej się aranżacją powierzchni sklepowych, produkcją spersonalizowanych mebli przeznaczonych do instalacji na powierzchniach usługowych, a także projektowaniem oraz tworzeniem konstrukcji metalowych i warsztatowych.  Co ciekawe, jest to już druga realizacja autorstwa Olicom Interactive dla CAPS group, stanowiąca modernizację poprzedniej witryny.

strona responsywna

Witryna wykorzystuje indywidualny projekt graficzny stworzony w oparciu o aktualne logo firmy oraz jej identyfikację wizualną, bazującą na biało-niebieskiej kolorystyce. Do edycji treści na stronie Administratorzy wykorzystują intuicyjny system zarządzania treścią CMS WordPress. Z uwagi na działalność marki zarówno w Polsce, jak i za granicą, stworzone zostały trzy dodatkowe wersje językowe: angielska, japońska oraz rumuńska, a firma ma w planach wdrażać kolejne tłumaczenia, mając na uwadze maksymalizację wygody użytkowników.

strona główna

Na stronie głównej zaprezentowano podstawowe usługi oferowane przez firmę CAPS group. Użytkownicy mogą w ten sposób zapoznać się z dostępnymi możliwościami od pierwszej wizyty na witrynie – znajdą tutaj informacje o meblach sklepowych, meblach usługowych, wyposażeniu warsztatów oraz podzespołach i konstrukcjach metalowych dostępnych w ramach animowanych boxów graficznych.

usługi

W ramach zakładki Usługi potencjalni klienci mogą zapoznać się ze szczegółowym opisem oferowanych przez firmę CAPS group możliwości. Zamieszczono tam informacje o produkowanych przez markę instalacjach, a w bocznym panelu zaimplementowano intuicyjny formularz kontaktowy oraz możliwość zapisania się do Newslettera.

nasi klienci

Nasi klienci to zakładka prezentująca realizacje firmy oraz marki, z którymi miała ona przyjemność współpracować. Dzięki temu użytkownicy mogą zapoznać się z przygotowanymi przez CAPS group powierzchniami sklepowymi czy wyposażeniem warsztatów bezpośrednio z poziomu witryny.

o nas

Podobnie jak inne zakładki, także treści zamieszczone na podstronie O nas zostały podzielone na różne typy informacji. Znajdziemy tu m.in. odpowiedzi na pytania: czym zajmuje się CAPS group, dlaczego warto powierzyć mu planowane realizacje, jakie certyfikaty otrzymała omawiana firma i z jakich technologii korzysta, aby zadbać o środowisko.

aktualności

Na witrynie firmy CAPS group nie mogło oczywiście zabraknąć zakładki Aktualności. Dostępne są tam informacje o najświeższych realizacjach marki, jej obecności na imprezach branżowych oraz otrzymanych tytułach i nagrodach.

kontakt

Skrócony formularz kontaktowy „podąża” za użytkownikiem praktycznie w każdej części witryny, jednak w ramach osobnej zakładki zamieszczono szczegółowe informacje dla osób chcących skonsultować z CAPS group planowane przez siebie realizacje. Wyróżniono tutaj oddzielne oddziały dla poszczególnych części świata, umożliwiając użytkownikom dostosowanie odpowiedniej lokalizacji do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja bądź planujesz stworzyć witrynę opartą o indywidualny projekt graficzny bazujący na systemie CMS WordPress – skontaktuj się z nami! Zachęcamy także do zapoznania się ze stroną internetową firmy CAPS group oraz oferowanymi przez nią usługami. Pamiętaj, że Twoja firma może zyskać nowy blask dzięki spersonalizowanemu, profesjonalnemu projektowi jej powierzchni handlowej czy instalacji specjalistycznych narzędzi warsztatowych!

by Maurycy

One thought on “„P jak portfolio” – CAPS group – poznaj wyposażenie sklepów stacjonarnych i warsztatów w ekskluzywnym wydaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current day month ye@r *