„P jak portfolio” – strona MPK Gniezno

29 sierpień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 2704 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Przedstawiamy stronę MPK Gniezno. Witryna została odświeżona i unowocześniona tak, aby była zgodna z  aktualnymi trendami. Wykonano ją w oparciu o indywidualny projekt graficzny na autorskim systemie do zarządzania treścią CMS Olicom.

1

Przy projektowaniu strony myśleliśmy przede wszystkim o tym, aby użytkownik jak najszybciej mógł znaleźć potrzebne informacje. Zaraz po wejściu na stronę widoczny jest  slider ze zmieniającymi się zdjęciami, pod którym znajduje się rozkład jazdy, a także informacje dla pasażerów i dla biznesu.

8

 Pod każdą z opcji znajduje się przycisk SPRAWDŹ, po kliknięciu którego uzyskujemy spis dostępnych wariantów. Po wybraniu interesującej nas zakładki zostajemy przekierowani na odpowiednią podstronę. Można w nie także wejść z głównego menu na górze witryny.

7

Na stronie głównej zostały także stworzone aktualności. W przypadku Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego jest to bardzo ważny element. Użytkownik zaraz po wejściu na witrynę zostaje poinformowany o najświeższych informacjach, np. zmianach w rozkładach jazdy.

 

334

Na dole witryny znajduje się pole „Czy wiesz że” z ciekawostkami o MPK Gniezno.

2

 

 Cała strona jest responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych.

6

Dla MPK w Gnieźnie stworzyliśmy profile na popularnych serwisach społecznościowych Facebook, Twitter oraz Google+. Jeżeli chcesz, możemy stworzyć i poprowadzić takie strony dla Ciebie! Dowiedz się więcej i kliknij tutaj!

Goooooogle+

Logo widocznie na witrynie jest naszym autorskim projektem graficznym.

3

W oparciu o nowy logotyp zaprojektowaliśmy całą identyfikację wizualną formy (CI). Poniżej znajdują się stworzone przez nas materiały: wizytówki, tabliczki informacyjne i papier firmowy.

mpk_wiz (2)mpk_tabliczka1 (2)                          11

Dla Ciebie także możemy stworzyć wizytówki! O naszych usługach w zakresie poligrafii możesz przeczytać tutaj

Obecnie tworzymy integrację z jakdojade.pl !

Już wkrótce mieszkańcy Gniezna nie będą mieć żadnych problemów z poruszaniem się komunikacją miejską!

Zachęcamy do odwiedzenia strony MPK Gniezno. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej informacji o funkcjonowaniu witryny!

by Julita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *