Darmowy audyt strony z Olicom Interactive

18 wrzesień 2017
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3507 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Magdalena

Zainwestowałeś/aś pieniądze i poświęciłeś/aś czas na wykonanie strony internetowej, e-sklepu czy aplikacji internetowej? Nie jesteś zadowolony z osiąganych efektów? Twoja strona nie jest funkcjonalna, zacina się, masz problem z plikami cookie, a klienci podczas zakupów porzucają koszyk nie kończąc zakupów w Twoim sklepie?

06-01

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przeprowadź darmowy audyt serwisu wraz z Olicomem! Zgłoś się do Nas i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

OF71XY0

Jesteśmy firmą z 12-letnim doświadczeniem i chcemy się nim podzielić, przeprowadzając dla Ciebie profesjonalny audyt Twojej witryny. Stworzymy raport, w którym wyszczególnimy nasze spostrzeżenia oraz  zaproponujemy alternatywne rozwiązania, jeśli serwis będzie wymagała poprawek. Przetestujemy Twoją stronę na różnych przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox czy Google Chrome oraz na urządzeniach mobilnych: tabletach, smartphonach, sprawdzimy działanie w pionie i w poziomie. Zwrócimy uwagę na to czy Twoja strona działa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Czym jest audyt i jakie daje korzyści?

Profesjonalny audyt polega na ocenie strony pod kątem łatwości w docieraniu do informacji.

Collection of hands using mobile phone

Pomoże Ci on odpowiedzieć na pytanie, czego tak naprawdę potrzebują Twoi klienci i czy serwis jest dla nich odpowiednio dostosowany. Dobrze wykonany audyt może  stanowić punkt zwrotny w procesie rozwijania strony WWW, gdyż pomaga wyłonić wszelkie błędy wpływające na obniżenie użyteczności witryny. Doprowadzi to do zwiększenia zadowolenia klientów odwiedzających Twoją stronę, a tym samym do poprawy wizerunku firmy.

16711-NQRDOK

Jeśli zdecydujesz się na poprawę błędów wykrytych podczas naszego audytu, otrzymasz atrakcyjny rabat na wykonaną usługę.  W celu uzyskania większej ilości informacji – zapraszamy do kontaktu!

banner_audyty_v1

Aby zobaczyć oryginalne zdjęcia, kliknij tutaj: 1234.

by Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *