„P jak portfolio” – Zacisze Nad Stawem – wyjątkowo malownicze osiedle i jego niepowtarzalna witryna WWW

23 luty 2017
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3661 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Zaciszenadstawem.pl to witryna prezentująca osiedle domków jednorodzinnych pod Poznaniem, wybudowanych pod okiem firmy Bud-Rental Investment Sp. z o.o.. Naszemu klientowi zależało zarówno na atrakcyjnej prezentacji poszczególnych działek oraz budynków, jak i na przejrzystości Panelu Administracyjnego służącego do zarządzania treściami na stronie. Efekt finalny to nowoczesna, w pełni funkcjonalna witryna prezentująca ofertę sprzedaży domków jednorodzinnych oraz ziemi w wyjątkowo urokliwej okolicy.

responsive

Strona WWW została zrealizowana w oparciu o indywidualny projekt graficzny, stworzony od podstaw w porozumieniu z klientem i uwzględniający jego spersonalizowane potrzeby. Uzyskany efekt to responsywna witryna bazująca na czarno-złotej kolorystyce z białym tłem oraz wykorzystująca geometryczne kształty.

home

Na stronie głównej zamieszczono trójelementowy, interaktywny slider prezentujący trzy wybrane z poziomu Panelu Administratora fotografie. Pod nim znajduje się edytowalna treść w skrócie charakteryzująca osiedle.

home2

Poniżej treści zamieszczono trzy animowane boxy, które przekierowują użytkownika na podstawowe podstrony: Osiedle, Domy oraz Działki. W środkowej części strony głównej zamieszczono także najbardziej atrakcyjne zdjęcia z galerii.

home3

Na samym dole strony głównej znajdziemy dane kontaktowe, mapkę Google z lokalizacją osiedla oraz formularz, który umożliwi nam wysyłanie wiadomości za pośrednictwem witryny.

osiedle

Kluczową funkcjonalnością witryny jest interaktywna mapa osiedla. Po najechaniu kursorem na konkretną pozycję wyświetla się status domu bądź działki (w sprzedaży/sprzedane/dom pokazowy) wraz z odpowiadającym mu podświetleniem. Po kliknięciu jednego z elementów w ramach animacji rozwijają się szczegółowe informacje na jego temat:

dom

W ramach tego widoku potencjalny klient dowie się jakie są wymiary konkretnej działki, cena budynku czy status ogłoszenia. Może także zapoznać się ze szczegółowym opisem oferty oraz pobrać pliki takie jak Karta katalogowa, Opis techniczny czy Rzuty.

działki

Zakładka Domy oraz Działki to już klasyczny widok ogłoszeń, na których w ramach miniaturek podano podstawowe informacje na temat konkretnej pozycji. Po kliknięciu przycisku Więcej zostaniemy przekierowani na podstronę ze szczegółowym opisem danej oferty.

Zarówno deweloperów, jak i pasjonatów wyjątkowych stron internetowych oraz osób poszukujących domku jednorodzinnego lub działki zapraszamy do odwiedzenia witryny zacieszenadstawem.pl!

Zainteresowała Cię nasza realizacja? Zapoznaj się ze specjalną ofertą firmy Olicom Interactive dla deweloperów. Zachwyć potencjalnych kontrahentów i zaprojektuj stronę internetową swojego osiedla czy budynku mieszkalnego razem z nami!

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *