„P jak portfolio” – Schronisko PTTK na Hali Krupowej – poznajcie uroki Beskidu Żywieckiego!

24 październik 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3248 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

W dzisiejszym cyklu „P jak portfolio” prezentujemy witrynę stworzoną dla kolejnego, współpracującego z nami schroniska górskiego PTTK. Tym razem zajęliśmy się stroną obiektu zlokalizowanego w Paśmie Babiogórskim na granicy Beskidu Żywieckiego i Makowskiego. Z uwagi na malownicze krajobrazy otaczające schronisko na Hali Krupowej skupiliśmy się na stworzeniu witryny emanującej relaksującą atmosferą natury polskich gór.

responsive

Strona została stworzona w oparciu o wybrany przez klienta szablon WordPress. Projekt graficzny dostosowano do wymagań zleceniodawcy, podobnie jak koncepcję podstron wyszczególnionych w zakładce bocznej oraz w menu górnym. Na stronie głównej zamieściliśmy slider składający się z trzech fotografii, które ukazują schronisko w letniej, jesiennej oraz zimowej odsłonie.

1

Ciekawie prezentują się także cztery najważniejsze elementy z punktu widzenia klienta, które ukazano wykorzystując wysokiej jakości fotografie. Są to kolejno zakładki O Schronisku, Szlaki na Krupową, Nasze Atuty oraz Cennik.

4

Jedną z funkcjonalności wartych uwagi jest box Okiem kamery. Obraz wyświetlany na stronie głównej w ramach tego pola jest odświeżany za każdym razem gdy przeładowujemy witrynę i odzwierciedla sygnał z kamery znajdującej się przy schronisku na Hali Krupowej. Dzięki temu, przeglądając witrynę zimą będziemy mogli zobaczyć ośnieżone stoki Beskidu Żywieckiego, a latem nasłonecznione wzgórza i lasy.

2

Klient zdecydował się także na napisanie nowych wersji tekstów przez naszych Copywriterów. Zostały one dostosowane do nowych trendów w marketingu internetowym i wykorzystują zachęcające do skorzystania z oferty hasła oraz prosty, łatwo przyswajalny dla użytkownika język.

3

Galeria to tradycyjne rozwiązanie wykorzystujące moduł zaimplementowany w systemie zarządzania treścią WordPress. Została ona podzielona na 3 części tematyczne: Schronisko, Wnętrze oraz Nasza Okolica. Wysokiej jakości zdjęcia wykonane przez lokalnego fotografa podkreślają niepowtarzalny klimat Hali Krupowej oraz tamtejszej okolicy.

6

Na stronie internetowej schroniska nie mogło oczywiście zabraknąć odpowiedniej mapy. W zakładce Dojazd w pobliże znajdziecie obiekt zaznaczony na mapie Google wraz ze szczegółowym opisem tekstowym dojazdu, który pozwoli odwiedzającym bez problemu dotrzeć na upragnione miejsce wypoczynku.

Zapraszamy zarówno do zapoznania się z witryną Schroniska PTTK na Hali Krupowej, jak i do odwiedzenia tego niepowtarzalnego miejsca. Malowniczo położony obiekt stanowi świetną bazę wypadową dla osób wypoczywających o każdej porze roku, a wielość dostępnych w okolicy szlaków pozwala na niekończące się piesze wędrówki po polskich górach.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej witryny –skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *