„P jak portfolio” – KeepGlass.pl – nowa witryna godna specjalistów z dziedziny architektury metalu i szkła.

25 styczeń 2017
[ 2791 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

KeepGlass to marka zajmująca się profesjonalnymi realizacjami wizji najbardziej ambitnych architektów. Zaktualizowaliśmy witrynę firmy do najnowszego systemu WordPress 4.7, charakteryzującego się m.in. jeszcze sprawniejszym systemem zarządzania treścią CMS.

Firma ma na swoim koncie tworzenie ścian i drzwi całoszklanych opartych o wyjątkowe technologie, z których korzystają najbardziej wymagające obiekty. Nasza współpraca pozwoliła na zrealizowanie witryny informacyjnej, podkreślającej zalety marki KeepGlass, wyróżniających ją na tle innych marek.

responsive

Serwis zrealizowano w oparciu o popularny system zarządzania treścią. Witryna wykorzystuje szablon graficzny, który został dostosowany do indywidualnych preferencji klienta. Całość okraszona jest biało-szarą kolorystyką z niebieskimi akcentami, utrzymaną w eleganckim i przejrzystym tonie, idealnie odwzorowującym charakter marki.

slider

W centralnej części witryny nie mogło zabraknąć interaktywnego slidera, dzięki któremu użytkownicy mogą zapoznać się z marką KeepGlass. Wysokiej jakości zdjęcia przedstawiają siedzibę firmy, w której wykorzystano charakterystyczne dla niej metalowe i szklane materiały. Na stronie głównej znajdziemy także podstawowe informacje o marce, oferowanych produktach czy realizacjach. Jeżeli użytkownik chciałby zapoznać się szczegółowo z zamieszczonymi na witrynie treściami – może przejść do nich za pośrednictwem menu głównego strony:

menu

Znajdziemy tam 7 głównych zakładek – niektóre z nich zostały podzielone na podkategorie, aby ułatwić intuicyjność poruszania się użytkownika po witrynie. Potencjalny klient może przejść tym samym do części serwisu odpowiadających za realizacje, produkty, współpracę czy kontakt.

realizacje

Witryna wykorzystuje ułatwiającą w poruszaniu się stopkę wyposażoną w odnośniki do kluczowych zakładek, a także w skrótowe informacje o firmie i prosty formularz kontaktowy.

stopka

Na stronie zamieszczono także zakładkę kontaktową z podstawowymi informacjami o firmie oraz jej lokalizacją naniesioną na mapkę Google.

kontakt

Klienci mogą znaleźć tam także numery telefonów oraz adresy e-mail do kluczowych działów, aby odpowiednio nakierować swoje zapytanie.

tel

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z witryną marki KeepGlass oraz z jej wyjątkowymi realizacjami, bowiem oferta firmy pozwala tworzyć architektoniczne dzieła, wobec których ciężko jest przejść obojętnie.

Zainteresowała Cię realizacja oparta o system WordPress – skontaktuj się z nami! Oferujemy darmową wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta.

by Maurycy

One thought on “„P jak portfolio” – KeepGlass.pl – nowa witryna godna specjalistów z dziedziny architektury metalu i szkła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *