„P jak portfolio” – BoxFit.pl, czyli funkcjonalny sklep internetowy z akcesoriami dla miłośników boksu, kick-boxingu oraz boksu tajskiego!

19 wrzesień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3006 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Firma BoxFit to jedyny oficjalny partner Adidas Boxing oraz Combat Sports w Polsce. Jej celem jest nawiązywanie kontaktów ze wszystkimi organizacjami, które wspierają boks i inne sztuki walki. Warto jednak zauważyć, że główną funkcją strony BoxFit.pl jest sprzedaż specjalistycznych, licencjonowanych produktów.

responsive

Witryna została stworzona w oparciu o szablon PrestaShop – to popularne narzędzie pozwoliło naszym programistom stworzyć łatwy w obsłudze i funkcjonalny sklep internetowy. Ponadto, intuicyjny panel administratora umożliwia pracownikom firmy zarządzać bazą produktów w łatwy i szybki sposób.

Strona główna wykorzystuje zmieniające się grafiki w wysokiej rozdzielczości umieszczone na sliderze, które w połączeniu z czytelnym menu błyskawicznie sugerują potencjalnemu klientowi na jakie produkty może natrafić w obrębie witryny.

1

Pod nią zamieszczono spis polecanych produktów, a w bocznym panelu ich kategoryzację. Niektóre z kategorii (np. rękawice bokserskie) posiadają dodatkowe zagnieżdżenia, gdzie wyszczególniono dodatkowe rodzaje i typy sprzedawanych towarów.

2

W widoku produktu zamieszczono najważniejsze informacje na jego temat. Znajdziemy tutaj przede wszystkim:

  • Nazwę towaru
  • Opis szczegółowy
  • Cenę
  • Zdjęcia
  • Dostępne rozmiary
  • Informacje o ewentualnej promocji/przecenie

3

Sklep wykorzystuje system błyskawicznych płatności DotPay oraz umożliwia wykorzystywanie rabatów. Podsumowanie koszyka to przede wszystkim najważniejsze wzmianki dotyczące kosztów. Znajdziemy tam informacje o cenie produktu oraz dostawy i dowiemy się, na zakup jakich towarów się zdecydowaliśmy.

4

Co więcej, portal BoxFit.pl to nie tylko sklep. Znajdziemy tam również zakładkę Współpraca, gdzie zamieszczono najważniejsze informacje dla klubów i organizacji sportowych. Na podstronie Kontakt napotkamy z kolei tradycyjny formularz oraz dane dotyczące fizycznej lokalizacji firmy.

5

Zapraszamy do odwiedzenia witryny BoxFit.pl i zapoznania się nie tylko z zamieszczonymi tam produktami, ale również z działalnością firmy oraz samą strukturą strony internetowej.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej witryny – skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *