P jak Portfolio: sklep internetowy Body Chief

18 lipiec 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 6303 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Sklep internetowy został stworzony dla linii odzieżowej marki Body Chief, która głównie kojarzona jest z cateringiem dietetycznym . Został stworzony w oparciu o autorski system do zarządzania treścią CMS Olicom i posiada indywidualną szatę graficzną. Cała strona jest responsywna, dostosowana do wszystkich typów urządzeń.

2

Sklep posiada atrakcyjny wizualnie slider prezentujący nowości. Jego warianty zaprezentowane są na grafice znajdującej się poniżej.

 1

Oferta sklepu nastawiona jest na funkcjonalność, minimalistyczny design, casualową elegancję, proste formy i niecodzienne rozwiązania. Każdy produkt został oddzielnie zaprezentowany. Wygodny i przejrzysty proces zakupowy ułatwia klientom zawieranie transakcji. Płatności można dokonywać m.in. za pośrednictwem DOTPAY.

 7

Sklep dodatkowo wyposażony jest w funkcję filtrowania produktów. Możemy wybrać interesujący nas rozmiar, kolor i model.

3

Na witrynie stworzono połączenie ze stroną, na której możemy zapoznać się z ofertą cateringu.

4

Połączenie to dotyczy także generowania kodów do kart podarunkowych. Możemy go wykorzystać zarówno w sklepie, jak i na stronie cateringu. Stworzono 4 rodzaje kart podarunkowych, które różnią się kwotą.

6

 

O aplikacji stworzonej dla Body Chief napiszemy wkrótce. Bądź na bieżąco i śledź naszego bloga, aby poznać szczegóły tej realizacji!

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących prezentowanego sklepu, a żeby zakupić odzież z kolekcji Body Chief odwiedź sklep internetowy !

by Julita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *