„P jak portfolio” – Adamszulcbarber.com – renomowanej klasy barber, muzyk i właściciel linii kosmetyków.

01 październik 2019
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 19315 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Krystian Juskowiak

Adam Szulc to renomowanej klasy barber, muzyk i właściciel linii kosmetyków. Od dziecka wiedział, że swoją przyszłość chce związać z fryzjerstwem męskim, interesował się historią oraz muzyką rockową. Czy ktoś wyobraża sobie połączenie fryzjera męskiego w glanach, z bandziolami i bardzo krótkimi włosami? A jednak. Prócz zamiłowania do fryzjerstwa, Adam Szulc jest również muzykiem. Daje to intrygującą mieszankę, której musieliśmy sprostać.

 

Witrynę i sklep internetowy zrealizowaliśmy w oparciu o nasz autorski system – CMS Olicom. Dla całej witryny i sklepu stworzyliśmy indywidualny projekt graficzny, który oddaje ducha Adam Szulc Barber. Charakteru dodają elementy jak logotypy, czcionki, industrialne elementy designu czy postacie w tle. Projekt dostosowano również do urządzeń mobilnych.

Strona główna składa się z paru sekcji. Góra strony w stylowy sposób, charakteryzuje właściciela i jego fach.

Korzystając z przycisku menu – ukaże się efektywny popup z menu strony, zawierający odnośniki np. do sklepu internetowego, zespołu muzycznego Pana Adama, działu polecanej muzyki gdzie recenzowane są albumy muzyczne itd. Oczywiście menu posiada równie kreatywne tło, co pozostała część strony.

W centralnej części prezentowana jest postać właściciela, salonu fryzjerskiego o nazwie „Jama”, a także jego pracowników.

 

W dalszej części strony za pomocą interaktywnego slidera – prezentowane są produkty polecane w sklepie internetowym, a także banner prezentujący linię kosmetyków Steam Punk.

U dołu strony można zapoznać się z aktualnościami oraz interaktywną galerią zdjęć, odwiedzić kanał YouTube „Adam Szulc Barber”, a także sprawdzić najnowsze wpisy z Facebooka. Dzięki skorzystaniu z Facebook API można swobodnie wybrać, które posty są przedstawiane w tej sekcji.

Na osobne omówienie zasługuje też sklep internetowy, wkomponowany w stronę Adam Szulc Barber. Dzięki zachowaniu spójnego, ciekawego designu – użytkownik ma wrażenie, że przebywa cały czas w obrębie jednej witryny, a nie osobnej sekcji sklepowej.

Ponieważ we wpisie nie jesteśmy w stanie pokazać skali całego projektu – zapraszamy do odwiedzenia witryny Adam Szulc Barber. Jeżeli jesteście z Poznania lub okolic i szukacie fachowego barbera – zapraszamy również do odwiedzenia salonu Adama Szulca, a także sklepu internetowego, w którym znajdziecie sporo interesujących rzeczy.

Zainteresowała Cię nasza realizacja? Zachwyć potencjalnych kontrahentów i zaprojektuj stronę internetową swojej firmy razem z nami!

by Krystian Juskowiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *