Ukryte funkcje Facebooka, o których nie mieliście pojęcia!

14 grudzień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 10973 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Facebook wciąż się rozwija, a co za tym idzie – dodaje również nowe funkcjonalności. Wiele z nich zostało wdrożonych już jakiś czas temu, a inne są dodawane dzięki najświeższym aktualizacjom. Poznaj te, które nie cieszą się ogromną popularnością, a w przypadku wielu z Was okażą się narzędziem wyjątkowo pomocnym.

Print

1.) Sprawdź, kto nie zaakceptował Twojego zaproszenia

Wchodząc na odpowiednią zakładkę możesz sprawdzić, kto nie zaakceptował Twojego zaproszenia na Facebooku. Wystarczy, że na deskopowej wersji Facebooka klikniesz w pole Zaproszenia do grona znajomych znajdujące się po prawej stronie, a następnie w Zobacz wszystkie i Pokaż wysłane zaproszenia. Teraz możesz sprawdzić, kto zignorował wysłane przez Ciebie zapytanie 😉

2.) Udostępnij swoją lokalizację na Messengerze

Chcesz udostępnić swoją lokalizację znajomemu, z którym rozmawiasz na Messengerze? Wejdź w omawianą aplikację, kliknij symbol trzech kropek, a następnie pole Lokalizacja. Twój rozmówca uzyska dostęp do Twoich dokładnych współrzędnych!

lokalizacja i powiadomienia

3.) Ustaw przypomnienie w Messengerze

Używasz kalendarza na Twoim urządzeniu mobilnym, aby powiadamiał Cię o nadchodzących wydarzeniach? Zmniejsz ilość wykorzystywanych aplikacji i ustaw przypomnienia w aplikacji Messenger! Zrobisz to w widoku rozmowy z konkretnym rozmówcą, klikając w symbol trzech kropek.

4.) Zapisuj interesujące posty

Zainteresował Cię konkretny post, ale nie masz czasu go przeczytać? Nie pozwól, aby umknął Twojej uwadze! Skorzystaj z opcji Zapisz post i zachowaj go na później.

1

5.) Edytuj zdjęcia w aplikacji mobilnej

Większość z Was z pewnością edytuje zdjęcia na Facebooku za pomocą deskopowej wersji najpopularniejszego portalu społecznościowego. Co ciekawe, umożliwia to także aplikacja mobilna i to w wyjątkowo rozbudowanej formie. Wystarczy, że klikniesz opcję Edytuj w podglądzie Twojej fotografii. Dzięki niej możesz wykadrować zdjęcie, obrócić je, dodać naklejki, tekst, a także zmienić jej kolorystykę!

14761-NPRV3Y

Chcesz profesjonalnie poprowadzić swoje profile na portalach społecznościowych? Skontaktuj się z nami! W ramach obsługi Social Media przez firmę Olicom Interactive zaproponujemy Ci indywidualną koncepcję postów w zależności od Twojej branży, wypromujemy je za pośrednictwem narzędzi takich jak Facebook Manager oraz dostosujemy reklamę pod konkretnych, potencjalnych odbiorców marki.

Aby zobaczyć oryginalne zdjęcia, kliknij tutaj: 12.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *