„P jak portfolio” – Gifts Journal Polska – witryna magazynu dla miłośników gadżetów reklamowych

21 listopad 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3285 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Tym razem, w ramach cotygodniowego cyklu „P jak portfolio”, przedstawiamy Wam stronę stworzoną dla Magazynu Gifts Journal Polska. Jest to jedyne w kraju czasopismo poświęcone różnego rodzaju upominkom i gadżetom reklamowym. Redakcja działa prężnie już od 2000 roku, a stworzona dla niej strona internetowa ma odpowiadać za prezentowanie się firmy w sieci.

responsive

Z uwagi na dużą personalizację witryny, strona została stworzona w oparciu o autorski system zarządzania treścią CMS Olicom. Zaprojektowano także indywidualną koncepcję graficzną ustaloną w porozumieniu z wytycznymi oraz wizją klienta.

strona główna

Strona główna to klasyczne już rozwiązanie wśród tworzonych przez nas stron internetowych. Animowany slider w centralnej części witryny informujący o aktualnościach i istotnych wydarzeniach, a pod nim elementy dodatkowe: możliwość prenumeraty magazynu czy formularz zapisu do Newslettera. Poniżej nich zamieszczono aktualne wpisy zamieszczane cyklicznie w zakładce News.

wydania

W ramach zakładki Wydania użytkownicy mogą zapoznać się z ostatnimi realizacjami magazynu. Zamieszczono tam zarówno okładki czasopisma, jak i krótki opis treści, jakie możemy znaleźć w poszczególnych wydaniach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby dowiedzieć się ile interesujących ich treści znajdą w każdym numerze.

prenumerata

Podstrona Prenumerata umożliwia z kolei zamówienie magazynu on-line! Dzięki niej użytkownicy mogą w szybki i intuicyjny sposób uzyskać dostęp do czasopisma korzystając z prostego formularza kontaktowego.

reklama

Zakładka Reklama na witrynie magazynu Gifts Journal Polska to przede wszystkim informacja dla firm, które chciałyby pojawić się w branżowym czasopiśmie. Podstrona udostępniona została zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz prezentuje kompleksowy cennik dotyczący możliwości zamieszczenia treści reklamowych na łamach pisma.

partnerzy

Nad klasycznie zaprojektowaną stopką zamieszczono slider, który informuje użytkowników o markach, z którymi współpracowała firma. Gifts Journal Polska, podkreślając tym samym swoją pozycję w branży, zdecydowała się na zastosowanie tego zabiegu w każdej zakładce.

kontakt

Na łamach witryny nie mogło oczywiście zabraknąć niezbędnej zakładki Kontakt. Zamieszczono tam nie tylko prosty w obsłudze formularz umożliwiający użytkownikom kontaktowanie się z przedstawicielami firmy poprzez korespondencję e-mail. Znajdziemy tam także dane kierujące nas do osób odpowiedzialnych za zagraniczne działy handlowe.

Zapraszamy do zapoznania się witryną internetową Gifts Journal Polska oraz do zakupu  samego czasopisma. Jest to magazyn z wieloletnią tradycją, który powinien zainteresować wszystkich miłośników nowoczesnych form marketingu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej witryny – skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *