„P jak Portfolio” – strona internetowa salonu z bielizną damską Sheya Lingerie!

08 sierpień 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 3526 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Karolina

Strona internetowa została przygotowana dla salonu z bielizną damską Sheya Lingerie. Opiera się na systemie do zarządzania treścią WordPress. Przy tworzeniu strony posłużono się szablonowym projektem graficznym, który zmodernizowano i dostosowano do oczekiwań Klienta. Strona została w pełni dostosowana do wyświetlaczy urządzeń mobilnych, nie tracąc przy tym atrakcyjności wizualnej ani funkcjonalności.
Mobile

Kobieca tematyka strony została podkreślona przez subtelną paletę wykorzystanych barw- biele, szarości oraz fuksję. Dodatkowych wrażeń estetycznych dostarczają piękne fotografie, przedstawiające modelki prezentujące najnowsze modele bielizny dostępnej w salonie. Atrakcyjny slider z wymiennymi grafikami przyciąga wzrok i zachęca do zapoznania się z całą jej zawartością.

Slider

Na górze strony zostały wyeksponowane dane kontaktowe, adres sklepu oraz godziny otwarcia, tak by możliwie ułatwić Klientkom odnalezienie potrzebnych informacji. Do strony zostały podłączone media społecznościowe- Facebook oraz Google+, a także serwis aukcyjny Allegro. Ruchome menu poruszające się razem z użytkownikiem, ułatwia nawigację po stronie.

Kontakt

Wyeksponowane aktualności pozwalają przekazać klientkom sklepu najważniejsze informacje w atrakcyjny i przystępny sposób.

Aktualności

Na stronie wyeksponowano marki oferowane przez salon bielizny. Logotypy zostały zaprezentowane w formie galerii.

Marki

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej salonu z bielizną damską Sheya Lingerie, a także do odwiedzenia sklepu stacjonarnego w Swarzędzu.

Mapka

Zainspirowałaś/-eś się naszą realizacją? Sprawdź naszą ofertę stron na WordPress!
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej? Skontaktuj się z nami

by Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *