Firmowy fun page krok po kroku

30 lipiec 2013
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 15403 ] Wyświetleń artykułu
Autor: admin

Stworzenie fun page nie wymaga dużych nakładów czasu i pieniędzy. Jest to przydatne narzędzie w komunikowaniu się z potencjalnym klientem przez Internet. Korzysta z niego już znaczna większość małych, średnich i dużych firm. Z tym krótkim przewodnikiem uda Ci się to zrobić samodzielnie, dlatego jeśli Twoja firma nie posiada jeszcze swojej strony na facebook, nie czekaj i załóż ją już dziś.

Krok 1. Logujemy się na facebook ze swojego konta osobistego, na samym dole strony głównej znajdziemy zakładkę utwórz stronę

Krok 2. Następnym krokiem będzie wybranie dziedziny w obrębie której nasza firma działa. W zależności od tego określamy jej kategorie stron na facebook.

Krok 3. Konfiguracja opisu. Krótka charakterystyka firmy zapozna odbiorców z działalnością firmy, a link do oficjalnej strony sprawi że będą mogli bezpośrednio się na nią przenieść i zapoznać z dokładną ofertą.

Krok 4. Dodanie reprezentatywnego i rozpoznawalnego zdjęcia logo którym posługuje się firma.

Krok 5. Strona została utworzona, jako administrator możesz swobodnie nią zarządzać, umieszczać aktualności z branży, wszelkie informacje które zainteresowałyby Twoich odbiorców itp.

Powodzenia!

by admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *