„P jak Portfolio” – strona internetowa firmy Axa Trading!

22 sierpień 2016
[ 3027 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Strona internetowa została przygotowana dla firmy Axa Trading, zajmującej się dostawą uznanej jakości upominków biznesowych, tworzonych przez czołowe na świecie brandy modowe. Witryna opiera się o autorski system do zarządzania treścią CMS Olicom.

1

Strona główna stanowi wizytówkę, zawierającą informacje o działalności firmy. Oprócz standardowej treści szczegóły te zostały zaprezentowane w bardzo ciekawy sposób – poprzez film promujący produkty firmę.

2

Na stronie głównej została stworzona wyszukiwarka produktów. Szerzej z asortymentem możemy zapoznać się w podstronie PRODUKTY . Możemy wybrać jego typ, markę, a także stan (aktualna kolekcja, nowości, promocje, outlet). Na podstronie jest także możliwość filtrowania produktów ze względu na jego kod. Asortyment możemy przeglądać w wybranym przez siebie układzie – kafelkowym lub w postaci listy.

3

Jedynie klienci zarejestrowani w systemie, otrzymują pełne informacje o produktach oraz cenach. Przed zalogowaniem użytkownik zostaje poinformowany o potrzebie wykonania tej czynności.  Rejestracja jest łatwa i intuicyjna, a po jej zatwierdzeniu uzyskujemy swoje własne konto na witrynie Axa Trading. Dodatkowo strona zapewnia możliwość stworzenia własnej oferty, a następnie jej pobrania i wydruku.

4

Wybrane produkty możemy spersonalizować. Na stronie znajduje się specjalna podstrona z propozycjami . Widok niektórych z nich został zaprezentowany poniżej.

5

 Witryna wyposażona jest w aktualności, na których znajdziemy obecne promocje i newsy.

6

Na podstronie KONTAKT znajduje się mapa dojazdu oraz formularz kontaktowy.

Po lewej stronie każdej z podstron został stworzony stały element, dzięki któremu Klient może zobaczyć model dystrybucji i certyfikowane produkty, a także dowiedzieć się w czym może mu pomóc Axa Trading. W każdą z opcji możemy kliknąć i poznać szczegóły.

7

Cała strona jest responsywna, dostosowana do wszystkich typów urządzeń mobilnych. Widnieje na niej ikonka Facebook, która przenosi na stronę Axa Trading na serwisie społecznościowym. Stworzona została także funkcja zapisu do Newslettera.

Zachęcamy do wejścia na stronę Axa Trading – zrób to klikając tutaj! Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów naszej realizacji!

by Julita

One thought on “„P jak Portfolio” – strona internetowa firmy Axa Trading!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *