„P jak portfolio” – PetGallery.pl – pokarm i akcesoria dla zwierząt w ekskluzywnym wydaniu!

07 listopad 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 2803 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Maurycy

Dziś, w ramach poniedziałkowego cyklu „P jak portfolio”, mamy do zaprezentowania realizację sklepu internetowego dla firmy O’Canis Polska! Marka ta zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości pokarmów, przysmaków, środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów dla zwierząt.

responsive

W związku z tym skupiliśmy się na stworzeniu projektu graficznego, który idealnie oddaje charakter marki. Akcenty ze szkockiej kraty oraz logo firmy wykorzystujące elegancką i zarazem zwiewną czcionkę błyskawicznie sugerują użytkownikom, że mają do czynienia z produktami najwyższej jakości. Tak spersonalizowana witryna bazuje oczywiście na autorskim systemie zarządzania treścią CMS Olicom.

strona główna

Na stronie głównej PetGallery.pl użytkownik może wybrać sklep odpowiadający jego indywidualnym potrzebom. W ramach interaktywnych „kafelków” decyduje się tu na kategorie produktów marki O’Canis:

  • Market – sklep z żywnością dla psów i kotów
  • Drogeria – kosmetyki, galanteria, odzież i zabawki dla zwierząt
  • Apteka – obroże oraz inne środki prozdrowotne
  • Megan – produkty marki Megan (m.in. pokarm dla ptaków i gryzoni)
  • Pet Cafe – otwarcie już wkrótce!

rodzaje menu

Z uwagi na fakt, że poszczególne sklepy zdecydowanie różnią się od siebie dostępnymi produktami, wykorzystano w ich przypadku także odmienne projekty graficzne. Market oznaczony jest czerwoną kratą, drogeria niebieską, apteka zieloną, a podstrona marki Megan indywidualnym logo firmy.

główna - market

Na stronie głównej Marketu O’Canis skupiono się na wyszczególnieniu wartości, którymi firma kieruje się tworząc swoje produkty. Zaznaczono tutaj, że sprzedawane produkty składają się w 100% z naturalnych składników, nie zawierają substancji wabiących czy konserwujących, posiadają domieszkę ziół i warzyw oraz bazują na sprawdzonych, domowych recepturach.

kategorie - market

Aby ułatwić użytkownikom poruszanie się po zasobach strony, witryna wykorzystuje system rozwijanych kategorii. Dzięki nim, w zależności od poszukiwanego produktu, kolejne zagnieżdżenia widoczne są dopiero po kliknięciu strzałki uruchamiającej animację. Takie rozwiązanie pozwala w jasny oraz czytelny sposób przedstawić zróżnicowaną ofertę sklepu.

produkt

Prezentowane produkty opatrzone są wysokiej jakości zdjęciami z możliwością ich powiększania, kompleksowym opisem oraz ceną. Widnieje tam także informacja o ilości Łapek Scottiego uzyskanych po zakupie.

łapki scottiego

Łapki Scottiego to autorski program lojalnościowym firmy O’Canis Polska. Korzystać mogą z niego zarejestrowani użytkownicy sklepu PetGallery oraz posiadacze klubowych kart PREMIUM. Gama produktów Premium dostępnych na stronie posiada określoną ilość Łapek,  które sumują się w ramach jednego konta dzięki dokonywanym zakupom. Zgromadzone punkty/Łapki mogą zostać wymienione na dowolne produkty w sklepie PetGallery! Warunki uczestnictwa w programie zostały kompleksowo opisane na podstronie dotyczącej Łapek Scottiego.

kontakt

Na witrynie PetGallery nie mogło oczywiście zabraknąć zakładki Kontakt. Zamieszczono tam informacje o firmie i jej biurze handlowym oraz zaimplementowano formularz, dzięki któremu klienci mogą kontaktować się z przedstawicielami marki bezpośrednio ze strony internetowej.

Wszystkich miłośników czworonogów oraz innych zwierząt domowych zapraszamy do zapoznania się ze sklepem PetGallery. Znajdziecie tam wysokiej jakości naturalne produkty oraz inne akcesoria dla Waszych pupili, a wszystko to w nowoczesnej i funkcjonalnej odsłonie!

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacja i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej witryny –skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

by Maurycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *