Dziś w poniedziałkowym cyklu P jak Portfolio: strona deweloperska firmy Locus Development

25 lipiec 2016
[Brak komentarzy] Dodaj Komentarz
[ 6238 ] Wyświetleń artykułu
Autor: Julita

Artykuł poświęcony jest osiedlu Dobry Adres, któremu towarzyszy dogodna lokalizacja, spokojna okolica, bliskość natury i przyjazna architektura. Witryna została stworzona w oparciu o indywidualny projekt graficzny z zachowaniem cech identyfikacji wizualnej firmy na autorskim systemie do zarządzania treścią CMS Olicom. Cała strona jest responsywna, dostosowana do mobilnych urządzeń.

1

W bardzo ciekawy sposób została zaprezentowana oferta Locus Development. Stworzono do tego celu Makietę 3D. Funkcjonuje ona w prosty i przejrzysty sposób:

Należy skierować kursor myszy na wybraną parcelę. Wtedy podświetli się ona na jeden z czterech kolorów, według zaznaczonej koło makiety legendy. Każdy z nich odpowiada stanowi, w którym aktualnie jest dana parcela. Możliwe warianty to:  „następny etap”, „zarezerwowany”, „w sprzedaży” i „sprzedany”.

2

Po kliknięciu danego pola wyświetlają się nam szczegółowe informacje o nieruchomości, takie jak: status, powierzchnia lokalu, powierzchnia działki oraz cena.  Możemy także zapoznać się z wizualizacjami budynku, standardami realizacji oraz kartą techniczną.

3

Na witrynie została stworzona mapa z lokalizacją osiedla. Dodatkowo wyposażona jest ona w funkcję, dzięki której możemy sprawdzić jak dojechać na miejsce z wyznaczonego przez nas adresu. Otrzymujemy informację o ilości kilometrów do pokonania oraz szacowanym czasie dojazdu.

5

Poniżej znajduje się także spis obiektów umiejscowionych w pobliżu osiedla Dobry Adres.

6

Dla wygody użytkowników, po kliknięciu wybranego obiektu zostaje on wyszczególniony na mapie, dzięki czemu możemy zobaczyć jego dokładne położenie.

8

Na stronie znajduje się rozbudowana galeria. Zamieszczone są w niej zdjęcia z budowy osiedla oraz jego okolic, a także wizualizacje nieruchomości.

4

9

Do kontaktu z Locus Development został stworzony formularz, ułatwiający szybkie przesłanie zapytania w sprawie zakupu domu na osiedlu Dobry Adres w Murowanej Goślinie.

7Zachęcamy do odwiedzenia strony osiedla Dobry Adres! Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących strony www skontaktuj się z nami!

 

by Julita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *